Ubytování v Orebić

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Orebić. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Orebić, kde najdeme města Korčula, Trpanj, Postup, Podobuče a Žrnovo.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. Holiday home in Orebic 27846 

Foto: Holiday home in Orebic 27846
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Holiday home in Orebic 27846 is located in Orebić. Complimentary WiFi is available. The holiday home is fitted with 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher. Korčula is 14 km from the holiday home.


2. Guest House Provence 

Foto: Guest House Provence
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
63 %

Featuring a garden, an outdoor pool and sea views, Guest House Provence is located in Orebić. The holiday home, set in a building dating from 1975, offers free WiFi. The holiday home has 3 bedrooms and 2 bathrooms with a hair dryer.

Pokoje

Prázdninový dům
osob145 - 390 EUR za noc

3. Holiday Home Vrgorac 

Foto: Holiday Home Vrgorac
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
94 %

Holiday Home Vrgorac is located in Orebić. Free WiFi access is available in this holiday home. The accommodation will provide you with air conditioning, a swimming pool and a balcony. There is a full kitchen with an oven and a refrigerator.

Pokoje

Rekreační dům se 2 ložnicemi
osob84 - 100 EUR za noc
Prázdninový dům
12 person200 - 200 EUR za noc

4. Holiday home Kuća za odmor 

Foto: Holiday home Kuća za odmor
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday home Kuća za odmor is set in Orebić. This beachfront property offers access to a balcony and free WiFi.

Pokoje

Dům se 2 ložnicemi
osob50 - 70 EUR za noc

4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: